MINDSET FITNESS

Kerdu Lenear

Inspireeriv. Praktiline.

Kaasahaarav.

YOUR NEXT EVENT
100%

Kerdu mitte ainult ei inspireeri sind või sinu tiimi mõtteviisi muutma, vaid ka õpetab kuidas seda teha läbi meeleolukate mindset fitness trennide.

Mindset Fitness CEO & Founder

Kerdu Lenear

Mida sa vajad?

Miks võiksid kutsuda Kerdu koolitama?

Kerdu mitte ainult ei inspireeri sind, sinu tiimi või publikut oma elu kvaliteeti tõstma, vaid ka õpetab kuidas seda teha läbi meeleolukate ja praktiliste mindset fitness trennide, nii eesti kui inglise keeles.

Online Fitness

Praktilised harjutused & tööriistad:

Kerdu hoolitseb selle eest, et lahkuksid igalt koolituselt mitte ainult teoorias targemana, vaid ka praktiliste harjutuste või samm-sammulise juhendi võrra rikkamana, mida kohe kasutusele võtta.

Strong Muscle

Optimistlik:

Kerdu koolitustel osalejatel on oht jääda sõltuvusse tema optimismist ja positiivsusest. Nagu näiteks on öelnud Pille-Riin Villem: “Kas Kerdu optimismi saaks kuidagi purki panna ja sealt siis igal hommikul lusikaga võtta?"

Exercise

Elav ja inspireeriv:

Kerdust kiirgab inspireerivat energiat, ta oskab publikuga samastuda ning info väga elavalt publikuni viia nii laval, koosolekusaalis, kui ka läbi veebi.

Consultation

Rahvusvahelise kogemusega:

Kerdu on lõpetanud ülikooli ja teinud karjääri ka Ameerikas. Tänu oma ladusale keeleoskusele on ta andnud koolitusi ka inglise keeles nii Eestis kui mujal.

/ Kes sa oled?

Mindset Fitness trennid sinu sihtgrupile

Ettevõtted

Aitan muuta sinu elu või viia sinu ettevõtte uuele tasemele, treenides nii sinu kui kogu tiimi mõtteviisi ja jagades praktilisi oskusi

Sportlased

Me lihtsalt ei õpeta, vaid näitame kuidas saada tõeliseks liidriks nii spordiväljakul, kui ka sellest väljaspool.

Lapsed

Lastele suunatud mängulises trennis jagame koos 7 aastase Keilyniga lihtsaid harjutusi, mis on aidanud meie pere lastel paremini toime tulla oma emotsioonide ning olla igapäevaselt tasakaalukam ja õnnelikum.

Naised

Kingi endale võimsad tööriistad, mis aitavad ületada sinu sees oleva segaduse, hirmud ja ebakindluse ning alustada elamist sellise naisena nagu sa tõeliselt väärid!

/ Eelnevad sündmused

Mindset Fitness treeningute sündmused

Kerdu mitte ainult ei inspireeri sind või sinu tiimi mõtteviisi muutma, vaid ka õpetab kuidas seda teha läbi meeleolukate mindset fitness trennide.

/ Kerdu Lenear

"Still the same girl with the same name, just a different MINDSET and a new game."

Mina olen Kerdu – abikaasa, kahe noore sportlase ema ja endine professionaalne korvpallur, kes pea 40-aastaselt tegi oma elus kannapöörde, kui avastasin, kuidas oma mõttemusklit treenida

Innustatuna isiklikust arengust ja transformatsioonist panin aluse Mindset Fitness platvormile – sinu mõttemuskli treeningsaal ja tegutsen täna ettevõtja, koolitaja ja mentorina. Hiljuti omandasin TalTechis MBA magistrikraadi ja olen Joseph McClendon III poolt sertifitseeritud neurokodeeringu spetsialist ja keynote speaker. Kuulun ka maailma juhtivasse ärialase koostöö ja soovituste organisatsiooni BNI, kus hetkel täidan North Star Tallinn grupis asepresidendi rolli.  

Lisaks mõtteviisi treenimisele olen treeninud ka noori korvpallureid. Profisportlase ja treeneri kogemus on andnud mulle hea ülevaate väljakutsetest, millega sportlased rinda peavad pistma. Ma tean, kui tugevalt võib võistlussituatsioon inimest mõjutada ning aitan meeleldi ka teistel treenida oma mõttemusklit, et paremini läbi lüüa nii spordis kui elus laiemalt.

Minu lähenemine põhineb Kobe Bryanti Mamba Mentality’l, mida inspireeris lähemalt uurima unustamatu kohtumine korvpalliplatsil varalahkunud legendiga Adidas tänavakorvpalliturniiril Pariisis.

Minu missiooniks on jagada mõtteviisi ja mentaalse tugevuse treenimise jõudu, mida olen õppinud nii korvpalliväljakul kui oma elus. Teaduslikult tõestatud tööriistadega soovin inspireerida ambitsioonikaid inimesi, alates noorsportlastest kuni ärijuhtide ja nende tiimideni välja jõudma tippsooritusteni, muutes hirmud tugevusteks ja kahtlused enesekindluseks.

Soovin aidata sinul jõuda kiiremini kaugemale!

“Muutes oma mõtteviisi, muudad oma elu”.

Kerdu Lenear - Mindset Fitness asutaja ja tegevjuht

/ Tagasiside

Kerdu inspiratsioon teistele

Loe, mida Kerduga koostööd teinud inimesed räägivad

Helena Toompere
Helena Toompere

Vinca Minor OÜ

“Minu jaoks oli meililistiga alustamise juures seni kõige suurem takistus teadmatus kuidas seda teha. Peale Kerdu koolitusel osalemist ja tema poolt väga hästi uue informatsiooni edasi andmist, on kõik palju selgem. Mul on nüüd suur soov kohe peale hakata, sest see kõik tundub tõeliselt vinge!”

Laura Kassin
Laura Kassin

Personalileidja OÜ

"Kerdu motiveerib, annab energiat ning muudab äri- ja mõtteviisinipid kõigile "kergesti seeditavaks". Ta toob oma ettevõtmistesse alati soojust ja positiivsust. Tema teadmised ja soovitused digitaalse turunduse kohta on avaldanud suurt mõju minu enda ärieesmärkidele. Kerdu on suurepärane inimene, kellega koostööd teha."

Ege Riitsalu
Ege Riitsalu

Ägeege OÜ

"Kerdu aitas mu rohkete mõtete ja ideede segaduses hoida ja leida fookust. Väikeste järjepidevate sammudega on ta toetanud mul meililisti, esimese videokoolituse ja muude sammude astumisel mu unistuste suunas. Olen tänulik väga meeldiva koostöö eest. Soovitan soojalt!"