MINDSET FITNESS

Meistrite mõtteviis online programm sportlastele

Ole valmis ennast ületama!

Tihti räägitakse mentaalse tugevuse olulisusest ning pingelises olukorras keskendumisest, aga kuidas seda saavutada?

Siin tulebki mängu mõttemuskli trenn sportlastele.

Toetame sind eesmärkide saavutamisel ning aitame sul oma potentsiaali maksimaalselt ära kasutada.

Meie juhendamisel saad üle takistustest, õpid hoidma fookust ning saavutad paremaid tulemusi nii spordis kui teistes eluvaldkondades. 

Ära piirdu hea sooritusega vaid treeningul – vii oma mõttemuskli tugevus uuele tasemele ning näita oma täispotentsiaali ka võistlustel.

Mentaalne mäng on oluline osa spordist ja meie teaduspõhiste strateegite abil saad sinus oleva võitja välja lasta

Meie trennides:

Õpid oma närve ja võistluseelset ärevust paremini kontrollima.

Viid oma oskused järgmisele tasemele, kasutades edasiviivat sisekõne.

Avastad, kuidas ebaõnnestumised enda kasuks tööle panna ja muutuda vastupidavamaks.

Arendad enesekindlust oma võimete ja oskuste osas.

Saavutad suurepärase keskendumise tõhusate mõttemuskli trenni tehnikate abil.

Mentaalne sooritusvõime eristab head sportlased suurepärastest

TREENINGPLAAN JA TULEMUS:

Videotreeningud

Programm sisaldab meeleolukaid kuni 30 minutilisi videoid. Need varustavad sind praktiliste mõttemuskli treeningu tööriistadega, mis viivad sinu soorituse järgmisele tasemele. Videoid saad vaadata sulle sobival ajal ja materjalidele on piiramatu juurdepääs, et saaksid neid igal ajal üle vaadata.

Praktilised harjutused

Sukeldume eesmärkide seadmise põnevasse maailma ning vaatame erinevaid meetodeid ja strateegiaid, mille abil seatud eesmärke saavutada. Visualiseerimistehnikate ja konkreetse tegevusplaani abil saad muuta oma eesmärgid reaalsuseks. Uurime ka motivatsiooni rolli - kuidas hoida järjepidevust oma eesmärkide poole pürgimisel.

Tulemus

Õige mõtteviisi ja mõttemuskli treenimise abil oled võimeline analüüsima oma sooritust ning tegema vajalikke muudatusi, et saavutada veelgi paremaid tulemusi. Olenemata sellest, kas sinu eesmärk on soorituse parandamine võistlusteks, parem fookus trennide ajal või sisemiste takistuste ületamine.

Mentaalne mäng on oluline osa spordist ja meie teaduspõhiste strateegite abil saad sinus oleva võitja välja lasta

Kellele programm on mõeldud?

Sportlased

Sportlased (14+), kes soovivad saada oma spordialal paremaks ja jõuda järgmisele tasemele läbi mentaalse treeningu

Treenerid

Treenerid, kes soovivad omandada praktilisi teadmisi, kuidas tugevdada oma noorte sportlaste (14+) mõttemusklit

Lapsevanemad

Lapsevanemad, kes teavad, et nende noorel sportlasel (14+) on edu saavutamiseks füüsilised oskused, kuid nad soovivad aidata neil arendada ka mentaalseid oskusi

võistkonnad

Võistkonnad, kes soovivad üheskoos treenida oma mentaalset tugevust, et jõuda tiimina kaugemale

ole valmis ennast ületama!

SISU:

Programm on loodud koostöös Dr. LJ Ducksburyga

PhD Psühholoogias

Dr. LJ Ducksbury on UK-st pärit haridus- ja lastepsühholoog ning rahvusvaheline keynote speaker ja koolitaja, kellel on 15-aastane kogemus haridussüsteemis laste ja täiskasvanutega töötamises. Ta on ka nõustaja, veebikoolituste looja ning innukas enesearengu saadik.
Dr. LJ töö on üles ehitatud tema põhiväärtustele, milleks on lust ja areng. Ta inspireerib inimesi mõistma iseennast väga põhjalikult, et nad saaksid oma potentsiaali täielikult ära kasutades lisada autentsemat lahkust kogu maailma.

Toitumise playbook

boonus #1

Toitumisnõustaja Mirjam Lehismetsa poolt spetsiaalselt sportlastele koostatud lihtne toitumiskava, mida järgides hoiad oma keha terve ja tugeva.

TASUTA raamat

boonus #2

Spordivanema käsiraamat. Kuidas olla maailmaklassi spordivanem oma lapsele?

GRUPICOACHING

boonus #3

Võimalus osaleda 1 kuu TASUTA privaatses grupicoachingus, mis toimub Kerdu juhendamisel onlines.

 

vali sulle sobiv pakett:

TÄISKASVANUD SPORTLASE ERIHIND

ALATES 18+ VANUSEST

€249

€99

Noore sportlase Kombo

ALATES 14+ VANUSEST

€199

€79

võistkondade erihind

ALATES 14+ VANUSEST

Sinu tiimile kohandatud pakkumine

Ole valmis ennast ületama!

Meie edulood

Lisette Tammik
Lisette Tammik

professionaalne jalgpallur (FC Flora)

“Siin on nii palju ägedaid tööriistu, mida kasutada. Eriti tooksin välja visualiseerimise, sisekõne ja mediteerimise. Näiteks, enne viimast mängu visualiseerisin erinevaid viise, kuidas väravat lüüa ja lõingi värava esimesel minutil. See on kindlalt üks asi, mis on kohe hakanud toimima. Sisekõne kasutan igas trennis ja mängus. Kuigi olin juba paljudest asjadest varem kuulnud, aitas programm nendel uuesti kinnistuda. Kindlasti oli asju, mida ma ei teadnud. See on vägev, mis on kokku pandud ja ükskõik kellele väga kasulik! Ei pea olema tippsportlane, mida nooremalt alustad, seda parem.”

 Mariel Gregor
Mariel Gregor

noore korvpalluri ema

“Endise tippsportlasena tunnetab Kerdu väga hästi, milliseid mentaalse ettevalmistuse nippe võiks noored sportlased oma teel tipu poole vajada. Mindset Fitnessi kursus on üles ehitatud noortele hästi arusaadavalt, selgitustesse on segatud huumorit ja näitlikustamiseks kasutatud videoid ja näiteid päriselust. Minu 13-aastane korvpallur kuulas kõike sundimata ja suure huviga, tehes lisaks omal algatusel mitu lehekülge lisamärkmeid. Suhtuks ta koolitöödesse sama suure entusiasmiga! Väga vajalik programm, mis toob kindlasti kasu, ükskõik, millise alaga tegeleda.”

 Hugo Kaur (14a)
Hugo Kaur (14a)

korvpallur (TalTech/RIM)

“Lihtne oli aru saada, sest seletused olid head ja lihtsad. Sina vormis rääkimine tekitas tunde nagu räägiks näost näkku. Videod olid lõbusad ja trennid huvitavad. Sai ka kasulikke harjutusi. Näiteks “pizza hingamine”, mida olen hakanud kasutama nii vabavisete viskamisel kui enne kontrolltööd ja see on aidanud mul rahuneda.”

Andres Jakobson
Andres Jakobson

kurling

“Champion’s mindset aitas kõige rohkem aru saada fookuse tähtsusest ja et seda saab mediteerimisega parandada. Õpetas kehakeele olulisust ja enesekindluse treenimist läbi visualiseerimise. Olin juba enne teadlik ja veendunud, et see on vajalik. Programmist sain juurde tööriistu, kuidas seda treenida. Tundub, et juba lühikese ajaga olen suutnud natuke parandada oma fokusseerimise võimet, ennekõike mängueelsel ettevalmistusel. Soovitan kõikidele saavutussportlastele!”

Treener

Kerdu Lenear

    Mõtteviisi treenimise ekspert, kahe noore sportlase ema ning alati inspireeriv Kerdu on endine professionaalne korvpallur ja naine, kes pea 40-aastaselt tegi oma elus kannapöörde, kui avastas kuidas enda mõttemusklit tugevdada.