MINDSET FITNESS

MINDSET FITNESS

SPORTLASTELE

Vii oma sooritus järgmisele tasemele
100%

Enamik sportlasi tahab hästi võistelda ja saada mentaalselt tugevaks, kuid ei tea, kuidas seda saavutada. Meie teame. Teame ka, kui suurt rolli mängib mõttemuskli tugevdamine sinu edus nii spordis kui igapäevaelus. Paljud sportlased arvavad, et mentaalne võimekus tuleb sünniga kaasa, see kas on sul olemas või ei ole. Tegelikkuses võib igaüks tugevaks saada, kui on valmis selle nimel piisavalt tööd tegema.

Runner standing on track
MIS ON MÕTTEMUSKLI TUGEVDAMINE

Ole valmis ennast ületama!

  • Spordis ei ole tähtsad ainult füüsilised võimed, suurt rolli mängib ka mentaalne tugevus. See on oskus püsida fokusseeritud, motiveeritud ja enesekindel ka pingelistes olukordades.

 

  • See võimaldab sul säilitada rahu ja olla kannatlik, stressiga toime tulla ning end tagant tõugata. Lisaks saab mõttemuskli tugevdamisega treenida positiivset suhtumist, enda vigadest õppimist ning kaotustest veelgi tugevamana välja tulemist.

 

  • Mõttemuskli tugevdamine võimaldab järjepidevalt kõrgel tasemel tegutseda, segajaid ignoreerida ning käesolevale ülesandele keskenduda.
MIS MENTAALNE TUGEVUS EI OLE

SEE EI PEA OLEMA “SÜNNIGA KAASA” ANTUD

Mentaalne võimekus mängib ülisuurt rolli tippsoorituse saavutamisel ning paljud sportlased arvavad, et see omadus lihtsalt on olemas või ei ole. Õnneks ei vasta see tõele. Mentaalne tugevus on oskus nagu iga teine ja seda saab arendada.

  • Mõttemuskli tugevdamiseks tuleb järjepidevalt harjutada ja treenida. Piisava trenni ja pingutusega on igaühel potentsiaali saada mentaalselt tugevamaks.

 

  • Mentaalne võimekus sarnaneb füüsilise vormiga. Mida rohkem sa oma keha treenid, seda tugevamaks see muutub. Sama kehtib ka mõttemuskli kohta.
Focus, motivation and young soccer athlete with a football ready for a workout, match or exercise.

THE MAMBA

MENTALITY

“Mamba mõtteviis” on USA legendaarse korvpalluri Kobe Bryanti poolt loodud termin, mis võtab kokku tema mõttelaadi ja lähenemise elule ja spordile.

Kobe uskus, et tippu jõudmiseks on vaja pühendumist ja sihikindlust ning lakkamatult tööd teha. Ta oli väga võistlushimuline ning nägi igas väljakutses võimalust veelgi paremaks saada. Tema mõtteviisi on tihti seostatud “võit iga hinna eest” mentaliteediga, aga Kobe on rõhutanud, et asi oli alati enamas kui võitmises. Eesmärk oli anda endast absoluutselt kõik ja olla parim võimalik versioon iseendast

SINU MÕTTEMUSKLI TREENER

KERDU LENEAR

AUBURNI ÜLIKOOLI BAKALAUREUSEKRAAD KOMMUNIKATSIOONI ERIALAL
TAlTECHI MAGISTRIKRAAD MAJANDUSTEADUSE MBA PROGRAMMIS OMANDAMISEL (TALV 2023)

Kerdu on abikaasa, kahe noore sportlase ema ja endine professionaalne korvpallur, kes tegi oma elus kannapöörde, kui avastas, kuidas oma mõttemusklit treenida.

Kerdu mängis korvpalli ja õppis USA-s Auburni Ülikoolis kommunikatsiooni, olles selleks välja teeninud täisstipendiumi. Sama ülikooli on teiste seas lõpetanud ka endine NBA superstaar ja Kerdu esimene korvpalli-iidol Charles Barkley. Unustamatu mälestus oli oma iidoliga kohtumine, kui Barkley  ülikooli naiskonnale mängueelset motivatsioonikõnet pidamas käis. 

Lisaks Ameerikale on Kerdu teinud profikarjääri nii Hispaanias kui Eestis, kus kuulus ka Eesti naiste rahvuskoondisesse. Tema karjääri üks meeldejäävamaid hetki oli võimalus mängida legendaarse Kobe Bryanti vastu Pariisis Adidase 3×3 tänavakorvpalli turniiril. Kerdu on oma töös Mamba mõtteviisi palju uurinud ning jagab oma tähelepanekuid Kobe’i mentaalse tugevuse ja edu kohta.

Lisaks mõtteviisi treenimisele on Kerdu treeninud ka noori korvpallureid. Tippsportlase ja treeneri kogemus on andnud talle hea ülevaate väljakutsetest, millega sportlased rinda peavad pistma. Ta teab, kui tugevalt võib võistlussituatsioon inimest mõjutada ning aitab meeleldi ka teistel treenida oma mõttemusklit, et paremini läbi lüüa nii spordis kui elus laiemalt.

Inspireerituna isiklikust arengust ja transformatsioonist, hakkas Kerdu mõtteviisi treeneriks ning pani aluse Mindset Fitness’ile – platvormile, mis aitab muuta elusid muutes oma mõtteviisi. Tema lähenemine põhineb Mamba mõtteviisil, mida ta õppis, kui Kobe’i mentaalset tugevust ja edu sügavuti uuris.

Kerdu omandab tuleval talvel TalTechis MBA magistrikraadi, kus tema lõputöö teemaks on self-handicapping ehk kuidas hirm ebaõnnestumise ees paneb inimesi vältima pingutust ning kuidas selline enese saboteerimine raskendab edu saavutamist nii spordis kui igapäevaelus. Ta  on läbinud spordipsühholoogia koolituse ja omab vastavat tunnistust, mis on akrediteeritud CTAA poolt.

Kerdu kirg on inspireerida sind avastama enda tõelist potentsiaali ja õppima treenima oma mõttemusklit, mida vajad õnnestumiseks nii spordis kui igapäevaelus. Tänu tippsportlase ja treeneri kogemusele mõistab Kerdu raskusi, millega silmitsi seisad ning omab kogemusi ja teadmisi, mis aitavad sinul neid takistusi ületada.

AUBURN UNIVERSITY

Kerdu mängis korvpalli ja lõpetas USA-s Auburni Ülikooli, mis kuulub esimese divisjoni ülitugevasse SEC konverentsi. Seal viibimise ajal oli tal võimalus mängida korvpallilegendi Pat Summiti ja Tennessee Volunteersi vastu.

ADDIDAS 3X3

Kerdu õnnestus kohtuda ja korvpalli mängida oma iidoli Kobe Bryantiga Adidas Streetball meistrivõistlustel Pariisis.

Est vs USA Fiba 3×3 World Championships

Kerdu esindas Eesti rahvuskoondist Fiba 3×3 MM-il Ateenas ning veerandfinaalis mängis WNBA tähe Skylar Diggins-Smithi ja USA koondise vastu.

Võistlus võidetakse või kaotatakse sinu peas

VÕITJA MÕTTEVIISI ALUSTALAD

Treenerid räägivad tihti mentaalse tugevuse olulisusest ning pingelises olukorras keskendumisest, aga kuidas seda siis saavutada? Siin tulebki mängu mõttemuskli trenn sportlastele. Toetame sind eesmärkide saavutamisel ning aitame sul oma potentsiaali maksimaalselt ära kasutada. Meie juhendamisel saad üle takistustest, õpid hoidma fookust ning saavutad paremaid tulemusi nii spordis kui teistes eluvaldkondades. Ära piirdu hea sooritusega vaid treeningul – vii oma mõttemuskli tugevus uuele tasemele ning näita oma täispotentsiaali ka võistlustel.

PREGAME

Anname sulle vajalikud tööriistad mõttemuskli tugevdamiseks, et saaksid oma mõtted, tunded ja teod fokusseerida optimaalse soorituse saavutamisele.

POSTGAME

Õige mõtteviisi ja mõttemuskli treenimise abil oled võimeline analüüsima oma sooritust ning tegema vajalikke muudatusi, et saavutada veelgi paremaid tulemusi. Olenemata sellest, kas sinu eesmärk on soorituse parandamine võistlusteks, parem fookus trennide ajal või sisemiste takistuste ületamine - sportlased peavad suutma kaotustest õppida ning mõista, et tagasilöögid on osa õppeprotsessist.

GAMEPLAN

Sukeldume eesmärkide seadmise põnevasse maailma ning vaatame erinevaid meetodeid ja strateegiaid, mille abil seatud eesmärke saavutada. Visualiseerimistehnikate, vastutuse ja konkreetse ning mõõdetava tegevusplaani abil saad muuta oma eesmärgid reaalsuseks. Uurime ka motivatsiooni rolli - kuidas hoida järjepidevust teekonnal oma eesmärkide poole.

TEAMWORK

Õige mõtteviisi ja mõttemuskli treeningu abil on sul potentsiaali jõuda tippu ning inspireerida ka teisi enda ümber.

mental performance that separates good athletes from great ones

Our coaching will help you

We all know that 90% of sport is mental, yet too many athletes spend time only training their physical body. If you don’t master your mindset, you’re leaving the majority of your performance and growth up to chance.

Develop an Elite Performance Mindset

Cultivate an elite growth mindset that will help you see setbacks and mistakes as opportunities for growth. As you learn to grow and train your mindset, you will finally be able to blast challenges and mental barriers that have held you back and realize your potential.

Build Confidence

Develop habits and acquire tools that will help you build and maintain high levels of confidence, allowing you to trust your abilities and step up when it matters most both in sport and life outside of it.

Develop Consistency

Those who fly by the seat of their pants leave their performance up to chance. Consistently performing at a high level requires your ability to execute a structured plan. We’ll teach you how to tie all of the tools together and develop routines that allow you to access a peak state

Take Control of Your Emotions

Tap into the power of your state, and learn how to catch yourself when you experience performance anxiety, self-doubt, or other “red flag” emotions before you slip. Develop the belief systems, and emotional intelligence you need to get into peak state and stay in the zone.

Master Motivation

As an athlete, one of the biggest battles is finding the energy and discipline to do the day-to-day, mundane tasks to reach your goals even when you don’t feel like doing them. Our coaching will help you stay focused on the process and what you can control, allow you to stay motivated, enjoy the grind and accelerate your improvement.

It’s mental performance that separates good athletes from great ones, and amateur athletes from professional ones.

Young athletes and adults

Who is mindset fitness for?

Youth Althetes

You’re an athlete who’s tired of working your butt off in practice and in the weight room, but are frustrated with your consistency and aren’t developing as fast as you like.

Coaches & Parents

You’re a coach/parent who’s tired of seeing your athlete(s) fall short of their potential because they lack the confidence or mental toughness they need. You’re looking for a proven process they can use to break out of their limitations and master the mental game.

Professional Athletes

You find yourself getting hung up on mistakes, coaching decisions or choking under pressure. You’re looking for a way to build and sustain high levels of motivation so that you can be in the zone when it matters most.

wants a competitive edge

You’re an athlete who refuses to accept being average, and are looking for that competitive edge that will help you become elite.

PERSONAAL- VÕI GRUPITREENINGUD

MÕTTEMUSKLI TRENNID ÜLE MAAILMA

Treenerid ütlevad tihti, et pingelises olukorras on vaja keskenduda ja rahu säilitada. Kas nad on sulle õpetanud, kuidas seda tegelikult teha? Meie õpetame!

PERSONAAL- VÕI GRUPITREENINGUD

PERSONAAL

Get private coaching sessions, support and accountability from one of our certified high performance coaches. This personalized experience is the fastest and most effective way to get from where you are to where you want to be.

GRUPITREENINGUD

Have one of our certified mental performance coaches work directly with your team. Our group coaching plans include access to our “Brain Training for Athletes” pre-recorded course, live coaching calls or in-person meetings, and additional one on one support.