MINDSET FITNESS

/ Kerdu Lenear

"Still the same girl with the same name, just a different MINDSET and a new game."

Mina olen Kerdu – abikaasa, kahe noore sportlase ema ja endine professionaalne korvpallur, kes pea 40-aastaselt tegi oma elus kannapöörde, kui avastasin, kuidas oma mõttemusklit treenida

Innustatuna isiklikust arengust ja transformatsioonist panin aluse Mindset Fitness platvormile – sinu mõttemuskli treeningsaal ja tegutsen täna ettevõtja, koolitaja ja mentorina. Hiljuti omandasin TalTechis MBA magistrikraadi ja olen Joseph McClendon III poolt sertifitseeritud neurokodeeringu spetsialist ja keynote speaker. Kuulun ka maailma juhtivasse ärialase koostöö ja soovituste organisatsiooni BNI, kus hetkel täidan North Star Tallinn grupis asepresidendi rolli.  

Lisaks mõtteviisi treenimisele olen treeninud ka noori korvpallureid. Profisportlase ja treeneri kogemus on andnud mulle hea ülevaate väljakutsetest, millega sportlased rinda peavad pistma. Ma tean, kui tugevalt võib võistlussituatsioon inimest mõjutada ning aitan meeleldi ka teistel treenida oma mõttemusklit, et paremini läbi lüüa nii spordis kui elus laiemalt.

Minu lähenemine põhineb Kobe Bryanti Mamba Mentality’l, mida inspireeris lähemalt uurima unustamatu kohtumine korvpalliplatsil varalahkunud legendiga Adidas tänavakorvpalliturniiril Pariisis. Samuti uurisin magistritöö raames süvitsi hirmude mõju professionaalses karjääris ja avastastasin, kuidas alateadlik enesetskistus pärsib edu nii ettevõtjate, juhtide kui tippsportlaste seas. 

Minu missiooniks on jagada mõtteviisi ja mentaalse tugevuse treenimise tehnikaid, mida olen õppinud nii korvpalliväljakul kui oma elus. Teaduslikult tõestatud tööriistadega soovin inspireerida ambitsioonikaid inimesi, alates noorsportlastest kuni ärijuhtide ja nende tiimideni välja jõudma tippsooritusteni, muutes hirmud tugevusteks ja kahtlused enesekindluseks.

Soovin aidata sinul jõuda kiiremini kaugemale!

“Muutes oma mõtteviisi, muudad oma elu”.

Kerdu Lenear - Mindset Fitness asutaja ja tegevjuht

0 +

Riigis kuulatud

0 +

Saadet

0 +

Kuulamist

/ Muutes oma mõtteviisi, muudad oma elu

Mindset FitnessPodcast

  Kerdu Lenear
  Kerdu Lenear

  Saatejuht

  Toon sinuni optimistlikke, praktilisi ja vähem kui tunniajaseid saateid ja lühikesi Mindset Fitnessi trenne, et toita sinu mõtteviisi positiivse ning arendava infoga.

  / Tagasiside

  Meie edulood

  Loe, mida koolitustel osalejad räägivad

  Helena Toompere
  Helena Toompere

  Vinca Minor OÜ

  “Minu jaoks oli meililistiga alustamise juures seni kõige suurem takistus teadmatus kuidas seda teha. Peale Kerdu koolitusel osalemist ja tema poolt väga hästi uue informatsiooni edasi andmist, on kõik palju selgem. Mul on nüüd suur soov kohe peale hakata, sest see kõik tundub tõeliselt vinge!”

  Laura Kassin
  Laura Kassin

  Personalileidja OÜ

  "Kerdu motiveerib, annab energiat ning muudab äri- ja mõtteviisinipid kõigile "kergesti seeditavaks". Ta toob oma ettevõtmistesse alati soojust ja positiivsust. Tema teadmised ja soovitused digitaalse turunduse kohta on avaldanud suurt mõju minu enda ärieesmärkidele. Kerdu on suurepärane inimene, kellega koostööd teha."

  Ege Riitsalu
  Ege Riitsalu

  Ägeege OÜ

  "Kerdu aitas mu rohkete mõtete ja ideede segaduses hoida ja leida fookust. Väikeste järjepidevate sammudega on ta toetanud mul meililisti, esimese videokoolituse ja muude sammude astumisel mu unistuste suunas. Olen tänulik väga meeldiva koostöö eest. Soovitan soojalt!"

  / Kontaktid

  Võta ühendust

  Email

  kerdu@mindsetfitness.ee

  Sotsiaalmeedia :