MINDSET FITNESS

/ Kerdu Lenear

"Still the same girl with the same name, just a different MINDSET and a new game."

Mina olen Kerdu – abikaasa, kahe noore sportlase ema ja endine professionaalne korvpallur, kes pea 40-aastaselt tegi oma elus kannapöörde, kui avastasin, kuidas oma mõttemusklit treenida

Innustatuna isiklikust arengust ja transformatsioonist panin aluse Mindset Fitness platvormile – sinu mõttemuskli treeningsaal ja tegutsen täna ettevõtja, koolitaja ja mentorina. Hiljuti omandasin TalTechis MBA magistrikraadi ja olen Joseph McClendon III poolt sertifitseeritud neurokodeeringu spetsialist ja keynote speaker. Kuulun ka maailma juhtivasse ärialase koostöö ja soovituste organisatsiooni BNI, kus hetkel täidan North Star Tallinn grupis asepresidendi rolli.  

Lisaks mõtteviisi treenimisele olen treeninud ka noori korvpallureid. Profisportlase ja treeneri kogemus on andnud mulle hea ülevaate väljakutsetest, millega sportlased rinda peavad pistma. Ma tean, kui tugevalt võib võistlussituatsioon inimest mõjutada ning aitan meeleldi ka teistel treenida oma mõttemusklit, et paremini läbi lüüa nii spordis kui elus laiemalt.

Minu lähenemine põhineb Kobe Bryanti Mamba Mentality’l, mida inspireeris lähemalt uurima unustamatu kohtumine korvpalliplatsil varalahkunud legendiga Adidas tänavakorvpalliturniiril Pariisis.

Minu missiooniks on jagada mõtteviisi ja mentaalse tugevuse treenimise jõudu, mida olen õppinud nii korvpalliväljakul kui oma elus. Teaduslikult tõestatud tööriistadega soovin inspireerida ambitsioonikaid inimesi, alates noorsportlastest kuni ärijuhtide ja nende tiimideni välja jõudma tippsooritusteni, muutes hirmud tugevusteks ja kahtlused enesekindluseks.

Soovin aidata sinul jõuda kiiremini kaugemale!

“Muutes oma mõtteviisi, muudad oma elu”.

Kerdu Lenear - Mindset Fitness asutaja ja tegevjuht

0 +

Listened to in over 50 conutries 

0 +

Shows

0 +

Plays

/ By changing your mindset, you can change your life

Mindset FitnessPodcast

  Kerdu Lenear
  Kerdu Lenear

  Saatejuht

  I'm bringing you upbeat, practical, less-than-hour-long shows and short Mindset Fitness workouts to feed your mindset with positive and uplifting information.

  / Tagasiside

  Our success stories

  Here's what some of our participants have to say about their experiences at Mindset Fitness

  Helena Toompere
  Helena Toompere

  Vinca Minor OÜ

  "For me, the biggest obstacle to starting an email list was not knowing how to do it. After attending Kerdu's training and receiving clear instructions, everything is much clearer. I now have a strong desire to start right away because it all feels really awesome!”

  Laura Kassin
  Laura Kassin

  Personalileidja OÜ

  "Kerdu motivates, energises and makes business and mindsets "easy to digest" for all. She always brings warmth and positivity to her ventures. Her knowledge and recommendations on digital marketing have had a huge impact on my own business goals. Kerdu is a great person to work with."

  Ege Riitsalu
  Ege Riitsalu

  Ägeege OÜ

  "Kerdu aitas mu rohkete mõtete ja ideede segaduses hoida ja leida fookust. Väikeste järjepidevate sammudega on ta toetanud mul meililisti, esimese videokoolituse ja muude sammude astumisel mu unistuste suunas. Olen tänulik väga meeldiva koostöö eest. Soovitan soojalt!"

  / Kontaktid

  Võta ühendust

  Email

  kerdu@mindsetfitness.ee

  Sotsiaalmeedia :