MINDSET FITNESS

A gym for your mind

MINDSET FITNESS

Vii oma sooritus järgmisele tasemele
100%

Mindset Fitness koolitused ja veebiprogrammid aitavad viia nii sportlaste kui juhtide soorituse tipptasemele ja jõuda kiiremini kaugemale, muutes hirmud võitudeks meistrite mõtteviisiga.

Runner standing on track

CHANGE YOUR MINDSET!

Me mõistame mõtteviisi ja mentaalse tugevuse üliolulist rolli nii sportlikus soorituses kui ka juhtimises. Mindset Fitnessi treeningprogrammid on loodud selleks, et aidata nii noorsportlastel, ettevõtjatel kui juhtidel arendada edutoovat mõtteviisi ja õppida mõttemuskli tugevdamise tehnikaid, et saavutada tipptulemusi oma valdkondades. Meie teaduslikult tõestatud strateegiate ja tööriistade abil saad omandada vajaliku mentaalse eelise, et silma paista nii spordis kui äris.

What's Mindset Fitness?

Heas füüsilises vormis püsimiseks teed sa trenni, eks?  Meie aju on nagu superarvuti, mis on programmeeritud järgima sinu juhiseid. Ta teeb kõike, mida sina talle ütled. Teaduslikult on tõestatud, et oma aju on võimalik ümber programmeerida ja luua endale uusi tulemusi.

Mindset Fitness on koht, kus õpid tugevdama oma mõttemusklit praktiliste harjutustega, et viia enda isiklik sooritus, ettevõte või tiim uuele tasemele.

Avasta oma täielik potentsiaal Mindset Fitness koolituste, veebikursuste või personaalse mentorlusega. Meie programmid on loodud selleks, et aidata nii ambitsioonikatel juhtidel, ettevõtjatel kui alates 14+ vanustel sportlastel arendada edasiviivat mõtteviisi ja mentaalset tugevust, mis annab edu saavutamiseks vajaliku konkurentsieelise.

how we can help you

Group Coaching

Mindset Fitness provides coaching for teams aiming to enhance their collective mindset to boost team performance.

Individual coaching

Mindset Fitness personal coaching offers one-on-one coaching to assist both entrepreneurs and athletes in training for success and fortifying their mindset.

online trainings

Mindset Fitness's online training is designed to equip you with tools and strategies. These will help you develop a winning mindset and improve your mental strength.

MÕTTEVIIS ON OLULINE OSA NII JUHTIMISES KUI SPORDIS JA MEIE TÕESTATUD STRATEEGITE ABIL SAAD OMA SISEMISE TŠEMPIONI VÄLJA LASTA

VII OMA SOORITUS UUELE TASEMELE!

CHAMPIONS MINDSET

For athletes aged 14 and above, take your performance to the next level!

Prepare to surpass your own expectations!

Success stories

Lisette Tammik
Lisette Tammik

professionaalne jalgpallur (FC Flora)

“Siin on nii palju ägedaid tööriistu, mida kasutada. Eriti tooksin välja visualiseerimise, sisekõne ja mediteerimise. Näiteks, enne viimast mängu visualiseerisin erinevaid viise, kuidas väravat lüüa ja lõingi värava esimesel minutil. See on kindlalt üks asi, mis on kohe hakanud toimima. Sisekõne kasutan igas trennis ja mängus. Kuigi olin juba paljudest asjadest varem kuulnud, aitas programm nendel uuesti kinnistuda. Kindlasti oli asju, mida ma ei teadnud. See on vägev, mis on kokku pandud ja ükskõik kellele väga kasulik! Ei pea olema tippsportlane, mida nooremalt alustad, seda parem.”

 Mariel Gregor
Mariel Gregor

noore korvpalluri ema

“Endise tippsportlasena tunnetab Kerdu väga hästi, milliseid mentaalse ettevalmistuse nippe võiks noored sportlased oma teel tipu poole vajada. Mindset Fitnessi kursus on üles ehitatud noortele hästi arusaadavalt, selgitustesse on segatud huumorit ja näitlikustamiseks kasutatud videoid ja näiteid päriselust. Minu 13-aastane korvpallur kuulas kõike sundimata ja suure huviga, tehes lisaks omal algatusel mitu lehekülge lisamärkmeid. Suhtuks ta koolitöödesse sama suure entusiasmiga! Väga vajalik programm, mis toob kindlasti kasu, ükskõik, millise alaga tegeleda.”

 Hugo Kaur (14a)
Hugo Kaur (14a)

korvpallur (TalTech/RIM)

“Lihtne oli aru saada, sest seletused olid head ja lihtsad. Sina vormis rääkimine tekitas tunde nagu räägiks näost näkku. Videod olid lõbusad ja trennid huvitavad. Sai ka kasulikke harjutusi. Näiteks “pizza hingamine”, mida olen hakanud kasutama nii vabavisete viskamisel kui enne kontrolltööd ja see on aidanud mul rahuneda.”

Andres Jakobson
Andres Jakobson

kurling

“Champion’s mindset aitas kõige rohkem aru saada fookuse tähtsusest ja et seda saab mediteerimisega parandada. Õpetas kehakeele olulisust ja enesekindluse treenimist läbi visualiseerimise. Olin juba enne teadlik ja veendunud, et see on vajalik. Programmist sain juurde tööriistu, kuidas seda treenida. Tundub, et juba lühikese ajaga olen suutnud natuke parandada oma fokusseerimise võimet, ennekõike mängueelsel ettevalmistusel. Soovitan kõikidele saavutussportlastele!”

Mindset fitness CEO & mentor

Kerdu Lenear

  Kerdu, a mindset training expert and mother of two young athletes, is always inspiring. As a former professional basketball player, she transformed her life at nearly 40 by learning how to fortify her mindset.

  0 +

  Listened to in over 50 conutries 

  0 +

  Shows

  0 +

  Plays

  MINDSET FITNESS PODCAST

   I'm bringing you upbeat, practical, less-than-hour-long shows and short Mindset Fitness workouts to feed your mindset with positive and uplifting information.