MINDSET FITNESS

A gym for your mind

MINDSET FITNESS

Vii oma sooritus järgmisele tasemele
100%

Mindset Fitness koolitused ja veebiprogrammid aitavad viia nii sportlaste, juhtide kui tiimide soorituse tipptasemele ja jõuda kiiremini kaugemale, muutes hirmud võitudeks teaduspõhiste mõttemusklitrennidega.

Young smiling positive thinking successful woman pointing finger to her head.

CHANGE YOUR MINDSET!

Me mõistame mõtteviisi ja mentaalse tugevuse üliolulist rolli nii sportlikus soorituses, juhtimises kui ka tiimitöös. Mindset Fitnessi treeningprogrammid on loodud selleks, et aidata nii noor- kui profisportlastel, juhtidel ja tiimidel arendada edutoovat mõtteviisi ja õppida mõttemuskli tugevdamise tehnikaid, et saavutada tipptulemusi oma valdkondades. Meie teaduslikult tõestatud strateegiate ja tööriistade abil saad omandada vajaliku mentaalse eelise, et oma sooritust tõsta, emotsioone juhtida ja silma paista nii spordis kui äris.

What's Mindset Fitness?

Heas füüsilises vormis püsimiseks teed sa trenni, eks?  Meie aju on nagu superarvuti, mis on programmeeritud järgima sinu juhiseid. Ta teeb kõike, mida sina talle ütled. Teaduslikult on tõestatud, et oma aju on võimalik ümber programmeerida ja luua endale uusi tulemusi.

Mindset Fitness on koht, kus õpid tugevdama oma mõttemusklit praktiliste harjutustega, et viia enda isiklik sooritus, ettevõte või tiim uuele tasemele.

Avasta oma täielik potentsiaal Mindset Fitness koolituste, veebitrennide või personaalse mentorlusega. Meie programmid on loodud selleks, et aidata nii ambitsioonikatel tiimidel, juhtidel, ettevõtjatel kui alates 14+ vanustel sportlastel arendada edasiviivat mõtteviisi ja mentaalset tugevust, mis annab edu saavutamiseks vajaliku konkurentsieelise.

Victory is mine

how we can help you

Tiimide koolitused

Mindset Fitness pakub coachingut nii spordi- kui äritiimidele, kes soovivad koos tugevdada oma mõttemusklit, et tiimi sooritust parandada.

Personaalne mentorlus

Mindset Fitness personaalne mentorlus pakub individuaalset juhendamist, et aidata nii ettevõtjatel, juhtidel kui sportlastel treenida edutoovat mõtteviisi ja oma sootitust parandada.

online trainings

Mindset Fitness veebikoolitused on loodud selleks, et pakkuda teaduspõhiseid tööriistu ja strateegiaid, mis aitavad treenida edutoovat mõtteviisi ja seeläbi juhtida emotsioone, ületada hirme ning suurendada enesekindlust.

MÕTTEVIIS ON OLULINE OSA NII ÄRIS, SPORDIS KUI eraelus JA MEIE teaduspõhiste STRATEEGITE ABIL SAAD endas oleva võitja VÄLJA LASTA

VII OMA SOORITUS UUELE TASEMELE!

CHAMPIONS MINDSET

For athletes aged 14 and above, take your performance to the next level!

Prepare to surpass your own expectations!

Success stories

Lisette Tammik
Lisette Tammik

professionaalne jalgpallur (FC Flora)

“Siin on nii palju ägedaid tööriistu, mida kasutada. Eriti tooksin välja visualiseerimise, sisekõne ja mediteerimise. Näiteks, enne viimast mängu visualiseerisin erinevaid viise, kuidas väravat lüüa ja lõingi värava esimesel minutil. See on kindlalt üks asi, mis on kohe hakanud toimima. Sisekõne kasutan igas trennis ja mängus. Kuigi olin juba paljudest asjadest varem kuulnud, aitas programm nendel uuesti kinnistuda. Kindlasti oli asju, mida ma ei teadnud. See on vägev, mis on kokku pandud ja ükskõik kellele väga kasulik! Ei pea olema tippsportlane, mida nooremalt alustad, seda parem.”

 Mariel Gregor
Mariel Gregor

noore korvpalluri ema

“Endise tippsportlasena tunnetab Kerdu väga hästi, milliseid mentaalse ettevalmistuse nippe võiks noored sportlased oma teel tipu poole vajada. Mindset Fitnessi kursus on üles ehitatud noortele hästi arusaadavalt, selgitustesse on segatud huumorit ja näitlikustamiseks kasutatud videoid ja näiteid päriselust. Minu 13-aastane korvpallur kuulas kõike sundimata ja suure huviga, tehes lisaks omal algatusel mitu lehekülge lisamärkmeid. Suhtuks ta koolitöödesse sama suure entusiasmiga! Väga vajalik programm, mis toob kindlasti kasu, ükskõik, millise alaga tegeleda.”

 Hugo Kaur (14a)
Hugo Kaur (14a)

korvpallur (TalTech/RIM)

“Lihtne oli aru saada, sest seletused olid head ja lihtsad. Sina vormis rääkimine tekitas tunde nagu räägiks näost näkku. Videod olid lõbusad ja trennid huvitavad. Sai ka kasulikke harjutusi. Näiteks “pizza hingamine”, mida olen hakanud kasutama nii vabavisete viskamisel kui enne kontrolltööd ja see on aidanud mul rahuneda.”

Andres Jakobson
Andres Jakobson

kurling

“Champion’s mindset aitas kõige rohkem aru saada fookuse tähtsusest ja et seda saab mediteerimisega parandada. Õpetas kehakeele olulisust ja enesekindluse treenimist läbi visualiseerimise. Olin juba enne teadlik ja veendunud, et see on vajalik. Programmist sain juurde tööriistu, kuidas seda treenida. Tundub, et juba lühikese ajaga olen suutnud natuke parandada oma fokusseerimise võimet, ennekõike mängueelsel ettevalmistusel. Soovitan kõikidele saavutussportlastele!”

Remo Ojaste
Remo Ojaste

Combat Ready tegevjuht

"Olin juba üsna teadlik enne koolitust, kuid see kinnistas varem teadaolevaid teadmiseid teise nurga alt. Igal inimesel on vaja teha otsuseid ning antud meetod räägib, kuidas struktureerida lahtiühendamine emotsioonidest. Emotsionaalsed otsused ei ole kunagi head otsused. Mulle meeldis eriti praktiline käsitlus ja läbiproovimine, mis tekitas sügavama arusaama, kuidas enda tehnikaid kinnistada ja struktureerida. Väärtust lisas personaalne lugu läbi sportlase vaate."

Margot Lelle
Margot Lelle

Telia suurkliendi IKT lahenduste tarne ja halduse allüksuse juht

"Enesetakistuse teema on minu meelest väga oluline ja aitaks kaasa tegelikult kõikidel inimestel iseendast teadlikumaks saamisel ning hirmudest ülesaamise oskuse arendamisel, kuid eelkõige võiks olla kasu juhtidel, kellel suuremad projektid, otsused ja vastutused ning kes võiksid aidata edasi omakorda ka oma inimesi. Ma arvan, et selle koolitusega õpid iseennast ja ka teisi jälgima ja märkama ning seetõttu oskad järgmistes olukordades teadlikumalt käituda."

Priit Valk
Priit Valk

tippjuht, ettevõtja, rahatarkuse entusiast

"Enesetakistuse mõistmine ja selle alusel tehtav eneseanalüüs on väga kasulik mitte ainult juhtimises, vaid igal elualal. Juhtidel võimaldab see paremini mõista töötajaid ja annab ühe lisa tööriista, et aidata oma tiimil leida kohti arenguks. Läbi eneseanalüüsi avastasin, kuidas saan lihtsalt enda efektiivsust tõsta ning leidsin üles ühe teema, mille olemasolu endale ammu polnud teadvustanud. Muidu kiire otsustajana olen mõnes olukorras võtnud otsustamiseks tavapärasest rohkem aega keeruka sisu endale ise "pulkadeni" selgeks tegemiseks. Selle asemel, et usaldada lihtsalt ekspertide arvamust ja selle alusel kiirelt edasi liikuda. Olen osalenud paljudes töötubades. Enesetakistuse töötuba avas võimaluse rohkem vaadata enda sisse selle asemel, et anda lihtsalt järjekordselt suurel hulga mingeid teadmisi ilma nende praktilise kasutamise oskuseta."

Mindset fitness CEO & mentor

Kerdu Lenear

  Kerdu, a mindset training expert and mother of two young athletes, is always inspiring. As a former professional basketball player, she transformed her life at nearly 40 by learning how to fortify her mindset.

  0 +

  Listened to in over 50 conutries 

  0 +

  Shows

  0 +

  Plays

  MINDSET FITNESS PODCAST

   I'm bringing you upbeat, practical, less-than-hour-long shows and short Mindset Fitness workouts to feed your mindset with positive and uplifting information.